Nasıl Server Sahibi Olurum ?Hostingimizden oyun serverı(sunucu) kiralamak için sırası ile yapmanız gerekenler kısaca aşağıda yazmaktadır...
- Oyun sunucusu kiralama işlemleri:
1- Hangi IP adreslerini kiralık olduğunu öğrenip ona göre işlemlere başlamanız gerekmektedir. Kiralık olan ip adreslerini www.csoyuncu.com Sunucu Listeleri bölümünde server adı "KİRALIK | www.csoyuncu.com" olanlardan anlayabilir veyahut Üye Paneli ticket alanından yetkili ekibi tarafından bilgi alabilirsiniz.

2- Kiralayacağınız ip adresini belirledikten sonra CSOyuncu Fiyatlar adresinden serverın aylık kiralama bedeline bakıp ödeme işlemlerine devam ediniz.

3- CSOyuncu Hesap No adresinde yer alan hesap numaralarından herhangi birine ödemeyi yapınız.

4- Ödemenizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdikden sonra Üye Panelinden Ticket göndererek ödeme bildirim formunu gönderip, ticket cevabınızın gelmesini bekleyiniz.
(Not: Lütfen Üye Panel formunda geçerli e-mail adresinizi yazınız aksi takdirde panel bilgileri doğrulama işlemleriniz başarısız olacaktır.)

Tüm işlemler bu kadar olup ekstra durumlarda tarafımıza Üye Paneli Ticket Sistemi ile iletişim kullanarak ulaşabilirsiniz.

[email protected] Hesap Numaraları Üye Paneli


Saygı ve sevgilerimizle,
CSOYUNCU Online Oyun Sunucuları
CSOyuncu.com